Naše úspechy
Majstrovstvá okresu v šachu
Srdečne blahoželáme Natálii Ivaneckej / sekunda / k 1. miestu a Benjaminovi Kardisovi /kvinta/ k 3. miestu na majstrovstvách okresu v šachu a zárovaň k postupu do krajského kola.
Súťaž v hláskovaní anglických slov
Spelling competition results
Dňa 27.11.2017 sa uskutočnila súťaž z anglického jazyka pod názvom "Spelling Bee" (Súťaž v hláskovaní anglických slov)
Výsledky súťaže:
Spelling competition results – G4
-
Tomáš Čorej - 1.B
-
Jakub Gall - 1.D
-
Robert Fabišík - 1.D
Spelling competition results – G8
-
Richard Miščík – III.OA
-
Matúš Klimko – IV.OA
-
Andrej Furman – III.OA
GRATULUJEME! PK ANJ
Úspešný Fyzikálny náboj
Úprimne blahoželáme účastníkom súťaže Fyzikálny náboj, ktorá sa uskutočnila v Košiciach 20.10.2017.
Fyzikálny náboj je medzinárodná súťaž v rýchlostnom počítaní fyzikálnych úloh pre 5-členné tímy stredoškolákov, ktoré reprezentujú svoje školy.
Našu školu úspešne reprezentovali 2 tímy.
Na vynikajúcom 10. mieste sa umiestnil tím v zložení: Samuel Baran, Emil Lelák, Michal Lelák, Dávid Pásztor a Adam Plavčan. Na 33. mieste z 55 družstiev sa umiestnil tím v zložení: Peter Gonda, Matej Jakubík,Paulína Monková, Miroslav Repka a Tatiana Vaľková.
Ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy a prajeme mnoho ďalších úspechov.
Obvodné kole v stolnom tenise
Dňa 26.10.2017 sa konalo Obvodné kolo v stolnom tenise stredných škôl.
Zenit v programovaní 2017 - výsledky školského kola
Dňa 18. 10. 2017 sa na našej škole konalo školské kolo súťaže Zenit v programovaní.
Výsledky zúčastnených žiakov v jednotlivých kategóriách sú uvedené v tabuľke:
Kategória A
Meno |
a |
b |
c |
d |
e |
f |
g |
h |
i |
Súčet |
Maximalista |
10.0 |
15.0 |
15.0 |
20.0 |
25.0 |
30.0 |
35.0 |
40.0 |
20.0 |
210.0 |
Samuel Novák |
10.0 |
15.0 |
11.2 |
20.0 |
2.8 |
0.0 |
35.0 |
0.0 |
0.0 |
94.0 |
Lukáš Mikloško |
10.0 |
15.0 |
11.2 |
20.0 |
0.0 |
0.0 |
30.0 |
0.0 |
0.0 |
86.2 |
Maroš Macko |
10.0 |
12.0 |
15.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
20.0 |
0.0 |
0.0 |
57.0 |
Michal Barnišin |
10.0 |
12.0 |
15.0 |
8.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
45.0 |
Benjamín Balun |
10.0 |
12.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
20.0 |
0.0 |
0.0 |
42.0 |
Samuel Baran |
10.0 |
15.0 |
15.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
40.0 |
Kirill Radchenko |
10.0 |
15.0 |
11.2 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
36.2 |
Marek Poliak |
10.0 |
12.0 |
11.2 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
33.2 |
Daniel Slanina |
10.0 |
3.0 |
11.2 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
24.2 |
Adam Pončák |
10.0 |
12.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
22.0 |
Roman Pásztor |
10.0 |
0.0 |
7.5 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
0.0 |
17.5 |
Kategória B
Meno |
a |
b |
c |
d |
e |
f |
g |
h |
i |
Súčet |
Maximalista |
10.0 |
15.0 |
15.0 |
20.0 |
25.0 |
30.0 |
35.0 |
40.0 |
20.0 |
210.0 |
Dávid Pásztor |
10.0 |
12.0 |
15.0 |
0.0 |
0.0 |
30.0 |
15.0 |
0.0 |
0.0 |
82.0 |
Samuel Novák (IV. D) a Dávid Pásztor (II. A) svojimi výkonmi dosiahli najlepšie výsledky v svojich kategóriách v rámci Prešovského kraja. Všetkým zúčastneným k dosiahnutým výsledkom blahoželáme.