Aktivity predmetových komisií na november a december, ktorými je doplnený vyučovací proces počas alebo aj mimo neho v školskom roku 2016/2017
po schválení na gremiálke dňa 07. 11. 2016.
November 2016
- Laser Pulzar Aréna Prešov – III. B – po 6. vyuč. hodine T: 07. 11. 2016
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D., Mgr. Kobulská J.
- iBobor – online informatická súťaž – výber žiakov T: 07. – 09. 11. 2016
Z: RNDr. Mackovjaková Z.
- Vianočná výstava kníh v priestoroch školy T: 07. – 11. 11. 2016
Z: Mgr. Koščová M., PK AJ
- Súťaž pIsQworky – oblastné kolo T: 08. 11. 2016
Z: RNDr. Kredátusová M., PhD.
- Návšteva francúzskeho divadielka z Chrudimu (ČR) na GJAR T: 08. – 10. 11. 2016
Z: Mgr. Bystrianska M., Mgr. Monoková J.
- Frankofónne divadelno-hudobné soirée, účinkujú žiaci Gymnázia Josefa Ressela (Chrudim) a Gymnázia Jána Adama Raymana (Prešov) T: 09. 11. 2016
Z: Mgr. Bystrianska M., Mgr. Monoková
- Týždeň vedy a techniky – podujatia PU v Prešove (katedra biológie, ekológie, matematiky a techniky)
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PaedDr. Kušnírová M. T: 09. 11. 2016
- Týždeň vedy a techniky T: 07. – 13. 11. 2016
Z: RNDr. Mackovjaková Z., PaedDr. Štefančínová I., Ph.D., Mgr. Szmolka J.
- Benefičný koncert GJAR pri príležitosti 55. výročia založenia školy – DJZ – celá škola; koncert pre žiakov – 11:00, 2. koncert – 18:00 T: 10. 11. 2016
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Vplyv dezinformácií na Slovensko a Európu – prednáška – III. D T: 11. 11. 2016
Z: Mgr. Bystrianska M.
- Súťaž Junior Freshhh T: 24. 10. – 16. 11. 2016
Z: RNDr. Kredátusová M., PhD.
- Deň študentstva – aktivity ŽŠR v popoludňajších hodinách od 17:00 do 22:00 v priestoroch školy
Z: PaedDr. Pavlovová T. T: 16. 11. 2016 - Deň otvorených dverí na GJAR T: 18. 11. 2016
Z: PaedDr. Novosadová M.
- Školské kolo olympiády v AJ – G4, G8 T: 21. 11. 2016
Z: PhDr. Pončáková K., Mgr. Vašková M. (1., 2. ročník)
- Veľtrh JA Firiem – výber žiakov G4 T: 23. 11. 2016
Z: Mgr. Bessenyeiová, D., RNDr. Kredátusová M., PhD., Ing. Bučková D. - Odhalenie sveta kvarkov a leptónov prostredníctvom reálnych dát – regionálny projekt MasterClasses – spolupráca s Katedrou jadrovej a subjadrovej fyziky ÚFV PF UPJŠ – III. B T: 24. 11. 2016
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D.
- Organizácia súťaže Náboj Junior na GJAR T: 25. 11. 2016
Z: PaedDr. Kušnírová M. - Laser Pulzar Aréna Prešov – II. A – po 5. vyuč. hodine T: 25. 11. 2016
Z: PaedDr. Štefančínová I., Ph.D., RNDr. Dzurišinová Z., PhD.
- Medzinárodný filmový festival Ekotopfilm – Envirofilm – kino SCALA – 1. ročník
Z: Mgr. Kollárová M. T: 29. 11. 2016
- Online súťaž Angličtinár roka – výber žiakov T: 30. 11. 2016
Z: Mgr. Petrovská Z. - Veľtrh vzdelávania PRO EDUCO Košice – III. B, III. D T: 30. 11. 2016
Z: Mgr. Kollárová M., PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Objavujeme Prešov (osobnosti mesta) – 2. ročník (skupiny NJ)
Z: Mgr. Maskalíková M., Mgr. Blašková M.
December 2016
- Jazyková štafeta – školské kolo – výber žiakov G4, G8 T: 01. 12. 2016
Z: PhDr. Pončáková K., Mgr. Monoková J.
- Lomihlav – matematická súťaž – výber žiakov T: 02. 12. 2016
Z: PaedDr. Kušnírová M.
- Mikuláš na GJAR – aktivity ŽŠR T: 06. 12. 2016
Z: PaedDr. Pavlovová T.
- Návšteva divadelného predstavenia v Divadle A. Duchnoviča (F. M. Dostojevskij - Posadnutí), výber žiakov T: 16. 12. 2016
Z: Mgr. Bystrianska M.
- Vianočný koncert – Evanjelický kostol Svätej Trojice – všetci žiaci T: 21. 12. 2016
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Školské kolo olympiády v NJ
Z: Mgr. Maskalíková M., Mgr. Blašková M.
- Školské kolo olympiády v RJ
Z: PhDr. Mattová I.
- Školské kolo olympiády vo FJ
Z: Mgr. Bystrianska M., Mgr. Monoková J.
- Medzitriedny vianočný volejbalový turnaj T: november - december 2016
Z: Mgr. Pališčák. R.
Schválené na gremiálke riaditeľkou školy dňa 07. 11. 2016.
Zverejnené na nástenke v zborovni školy dňa 08. 11. 2016.