preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Florbalové družstvo chlapcov GJAR obsadilo na majstrovstvách Slovenska pekné 3. miesto!

V dňoch 8. 4. - 9. 4. 2014 florbalisti našej školy boli ako majstri kraja reprezentovať Prešovský kraj na majstrovstvách Slovenska v Bratislave.

Prvý deň chlapci hrali v skupine, kde po výsledkoch GJAR – Dubnica 4:3, GJAR – Topoľčany 2:1, GJAR – Tvrdošín (celkový víťaz turnaja) 0:4 sme postúpili do finálovej skupiny z druhého miesta.

V semifinále sme sa stretli s Bratislavou, ktorá postúpila ako víťaz druhej skupiny. Po bojovnom výkone chlapcov, keď ešte štyri minúty pred koncom zápasu sme viedli 3:2, sme nakoniec po nešťastných góloch podľahli 3:4.

V zápase o tretie miesto, kde kvalita bola jednoznačne na našej strane, sme s Lučencom vyhrali 4:3, aj keď gólových šancí sme mali na dvojciferné číslo.

Chlapci si za predvedenú hru a sympatické kolektívne vystupovanie vyslúžili uznanie aj iných družstiev, ktoré nás v niektorých zápasoch povzbudzovali a fandili nám.

Chlapcom blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a kraja.

th msf20

Viac fotografií vo fotogalérii školy (ŠKOLA - FOTOGALÉRIA).


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov