preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

V tomto školskom roku pokračoval svojou 4. sezónou projekt Slovenská a Česká stredoškolská ešportová liga (SČSEL). Hlavným cieľom herného turnaja SČSEL je podporiť u študentov rozvoj komunikatívnych a kognitívnych schopností, ktoré podľa najnovších vedeckých štúdií výborne rozvíjajú práve počítačové hry. Liga je zameraná primárne na tímové súťaže, kde je nevyhnutná rýchla a vecná komunikácia, bezchybná spolupráca a správna voľba taktiky. Takáto intenzívna tímová spolupráca so spoločným cieľom rozvíja schopnosť študentov komunikovať v tíme a tiež aj jazykové zručnosti.

 

Z našej školy sa do turnaja zapojili žiaci Richard Wittner (2.B), Oskar Leo Ford (06.A), Jakub Safko (3.A), Jakub Vróbeľ (4.A), Samuel Hudák (4.A) v hre League of legends, ich tím GJAR INCIDENT bol v skupine PO – C.

 

League of legends je tímová strategická hra, v ktorej hrajú proti sebe 2 päťčlenné tímy. Cieľom hry je zničiť nepriateľský nexus, ktorý bránia veže. V každej hre je možné si zvoliť postavu, za ktorú chcete hrať (aktuálne máte na výber zo 160 postáv z rozličnými schopnosťami). Tiež je potrebné nastaviť si runy, nakúpiť predmety, získavať skúsenosti, vylepšovať schopnosti ...

 

V turnaji sa náš tím GJAR INCIDENT umiestnil prvý v skupinovej časti. V časti play offs vyhrali chlapci prvú sériu v pomere na hry 2:0 a postúpili do štvrťfinále, kde ich zdolali až výhercovia krajského kola.

 

Viac informácii o turnaji ... 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov