preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Výsledky Biblickej olympiády 2021/2022

Dňa 22. 3. 2022 sa konalo okresné kolo online Biblickej olympiády v kategórii 1. Našu školu reprezentovalo za gréckokatolícke náboženstvo družstvo týchto žiačok: Popovcová Sofia (kvarta A), Panová Eva (kvarta A), Žofia Hromjáková (tercia A). Žiačky sa umiestnili na 2. mieste.

O deň neskôr (23. 3. 2022) sa konalo okresné kolo online Biblickej olympiády v kategórii 2. Našu školu za gréckokatolícke náboženstvo v tejto kategórii reprezentovalo družstvo v zložení: Soňa Krenická (kvinta A), Alexandra Kandrová (kvinta A), Lívia Anna Becová (kvinta A). Žiačky získali 1. miesto a postup do krajského kola, ktoré sa konalo 27. apríla 2022. V tomto kole sa umiestnili na 2. mieste.

Žiačkam obidvoch družstiev srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu.


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov