preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Dňa 5.10.2022 sa žiaci gymnázia zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v prekážkovom behu na Štrbskom plese, pod názvom "ŠTRBA RACE".

Trať o dĺžke 2000m a s 20 prekážkami, preverila fyzickú pripravenosť pretekárov. Naši žiaci súťažili ako jednotlivci, ale aj ako družstvo. Z celkového počtu 310 pretekárov (160 chlapcov, 150 dievčat) si naši žiaci počínali veľmi dobre, napriek kvalitnej konkurencii.

Z dievčat sa najlepšie umiestnila Kristína Krajňáková II.B na 13. mieste a Karolína Kupcová VI.OA na 77. mieste. Chlapci po zdolaní trate obsadili 60. miesto Ján Brajerčík III.C a 77. miesto Lukáš Kacvinský III.C.

V rámci družstiev sme dosiahli veľmi pekný výsledok a to 17. miesto z celkového počtu družstiev 79.

Žiaci nechali na trati všetky svoje sily a preto im patrí veľká vďaka za ich vzornú reprezentáciu školy.

Videokoláž z podujatia

strba race 2022


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov