preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Aj tento rok sa naši žiaci zúčastnili súťaže Festival vedy a techniky (FVAT). FVAT je celoštátnou súťažnou prehliadkou vedecko-technických projektov žiakov základných a stredných škôl, ktorí prezentujú svoju bádateľskú činnosť pomocou panelovej (posterovej) prezentácie. Ich projekty hodnotí odborná komisia zložená z vedcov či vysokoškolských pedagógov.

V piatok 21.10.2022 našu školu v Košiciach vzorne reprezentovali v rôznych oblastiach:

BIOLÓGIA

Sú bežné kozmetické produkty atraktívne alebo repelentné pre kliešte? (Laura Kleinová, Natália Ivanecká, septima A)

ENVIRONMENTÁLNE VEDY

Využitie halofilov (Iveta Štefančínová, tercia A, Aneta Štefančínová, kvinta A)

FYZIKA  A ASTRÓNOMIA

Pozorovanie javu airglow (Radovan Štefančín, tercia A, Aneta Štefančínová, kvinta A)

Do celoštátneho kola tento rok postúpili Laura a Natália, srdečne blahoželáme a držíme prsty začiatkom novembra v Bratislave!

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov