preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   


     V pondelok 14.11.2022 sa konalo oblastné kolo súťaže pIšQworky po prvý raz v kategórii ZŠ. Našu školu reprezentovali 4 tímy.
     Na 1. mieste sa umiestnil a oblastný turnaj vyhral tím "BARANIDLO" z kvarty v zložení Sebastián Mačura, Branislav Rogoň a Richard Prikler.

     Okrem nich do krajského kola postupuje z 3. miesta ešte aj tím "RÝCHLOSŤ, SILA, MÚDROSŤ" z tercie v zložení Samuel Šimko, Peter Šichula a Tomáš Perečínsky.
     Chlapcom k dosiahnutým úspechom blahoželáme, za reprezentáciu ďakujeme a držíme im palce na krajskom kole v Košiciach.

Výsledková listina: https://pisqworky.cz/turnaje-zs-ot/2802

 

    

     V stredu 16.11.2022 sa okrem benefičného koncertu GJAR konalo oblastné kolo súťaže pIšQworky v kategórii SŠ. Našu školu reprezentovali viaceré tímy.
     Na 3. mieste sa umiestnil tím "ŠTVORČEKY" z II.B v zložení Nina Štefaňaková, Zuzana Tomášová, Timea Hudáková, Ján Kolesár a Filip Vavrek.

     Celému tímu k dosiahnutému úspechu blahoželáme, za reprezentáciu školy ďakujeme a držíme im palce na krajskom kole v Košiciach.

Výsledková listina: https://pisqworky.cz/turnaje-ss-ot/2602

 

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov