preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Dňa 21. 11. 2022 sa družstvo dievčat našej školy, ktoré tvoril výber dievčat z prímy až kvarty, zúčastnilo obvodného kola vo florbale ZŠ. Po bojovných výkonoch dosiahli naše dievčatá nasledovné výsledky : GJAR – ZŠ s MŠ Chminianská Nová Ves 2:7, góly Ivetka Štefančínová 2, GJAR – ZŠ Májové námestie Prešov 5:4 , góly Ivetka Štefančínová 5, po ktorých obsadili dievčatá 2.miesto v skupine bez postupu do finále.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme. ( video)

foto


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov