preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Obvodné kolo vo futsale SŠ

Dňa 09. 11. 2023 sa družstvo chlapcov našej školy zúčastnilo obvodného kola vo futsale SŠ. Chlapci do turnaja vstúpili výrazným víťazstvom v prvom zápase a zdalo sa, že výborný vstup do turnaja nás natoľko povzbudí do ďalších zápasov, že ďalšie zápasy úspešne zvládneme. Ale, aj keď sme boli, dovolím si tvrdiť futbalovejším družstvom ako súperi, bohužiaľ sa nám nedarilo premeniť kopec čistých vytvorených šanci a súper nás potrestal gólmi po zbytočných chybách. Ale aj taký je niekedy šport, treba sa z toho poučiť a verím, že to v budúcnosti zvládneme víťazstvom. Po výsledkoch: GJAR – SOŠ gastronómie a služieb Prešov 10:0, GJAR – KSŠ sv. Mikuláša Prešov 1:3, GJAR – Gymnázium Konštantínova Prešov 2:3 obsadili naši chlapci 2. miesto v skupine, bez postupu do finále.

Za reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria

futsal spolu


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov