preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Finále okresného kola v mix volejbale chlapcov a dievčat SŠ

Dňa 21. 03. 2024 sa družstvo chlapcov a dievčat našej školy zúčastnilo finále okresného kola v mix volejbale SŠ, kde postúpili zo skupine.

Po výsledkoch: GJAR – Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov 1:2, GJAR – SŠŠ ELBA Prešov 2:0, GJAR – Gymnázium Konštantínova Prešov 2:1. Aj keď sme prehrali tesne len jeden zápas, v celkovom zúčtovaní nakoniec obsadili naši chlapci a dievčatá celkové 3.miesto a odniesli si pekný pohár.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria

volejbal mix


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov