preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Návšteva holandskej veľvyslankyne na GJAR

Dňa 26.04.2024 navštívila našu školu holandská veľvyslankyňa na Slovensku Gabriella Sancisi v rámci kampane „Spoločne proti násiliu na ženách a dievčatách".

Pani veľvyslankyňu prijala p.riaditeľka školy Viera Kundľová, ktorá ju sprevádzala aj pri prehliadke školy. Nasledovala diskusia so žiakmi 1.A triedy ako aj zástupcami Školského parlamentu, Školy bez nenávisti a Zelenej školy. Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemné stretnutie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v oblasti práv žien a vytvárania rovnejšej a spravodlivejšej spoločnosti.

Kampaň "Spoločne proti násiliu na ženách a dievčatách" zastrešuje holandské veľvyslanectvo na Slovensku - @nlembassyinslovakia v spolupráci s Koordinačno-metodickým centrom pre prevenciu násilia na ženách (KMC) https://www.zastavmenasilie.gov.sk/kmc/ , Kanceláriou prezidentky SR https://www.prezident.sk a s podporou organizácie HEKIMA https://www.hekima.sk.

obr1

obr2

obr3

obr4

obr5


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov