preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Dňa 15. 05. 2024 sa družstvo chlapcov našej školy zúčastnilo turnaja" O pohár Dekana FVT TUKE" vo futsale SŠ.

V konkurencii 16 družstiev z celého kraja naši chlapci po výborných výkonoch a po výsledkoch: GJAR – SPŠ stavebná PO 2:2 , GJAR – SPŠ strojnícka PO 5:0 , GJAR – Hotelová akadémia PO 6:1 obsadili chlapci 1. miesto v skupine a postúpili do boja o finále. V zápase o finále vo vyrovnanom a kvalitnom zápase sme dosiahli výsledok GJAR – ELBA PO 1: 1 a po penaltovom roztrele sme vyhrali 3:1 a postúpili do finále. Vo finále sme s prehľadom zvíťazili s výsledkom GJAR – SOŠ dopravná PO 2:1 a tak sme sa stali celkovým víťazom turnaja. Domov sme si priniesli pekný pohár a zlaté medaily.

Za vzornú reprezentáciu našej školy chlapcom ďakujeme.

Fotogaléria

obr29

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov