Ďalší Slávik v príme
Dňa 5. mája 2026 sa konalo okresné kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska.
Aj naše gymnázium na nej malo svoje zastúpenie – reprezentovala nás Frederika Franeková z I.OA, ktorá sa umiestnila na 2 . mieste v II. kategórii.
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďalších speváckych úspechov!










