preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Obvodné kolo vo futsale SŠ

Dňa 19. 10. 2021 sa družstvo chlapcov našej školy zúčastnilo obvodného kola vo futsale SŠ.

Po výsledkoch: GJAR – SOŠ technická Volgogradská 5:3 (góly Vadaš 3, Luterančík, Štoffa) , GJAR –Hotelová akadémia 4:0 (góly Brajerčík 3, Mihalčin) , GJAR – ELBA 1:4 (gól Luterančík), GJAR – SZŠ sv. Bazila Veľkého 7:2 (góly Vadaš 3, Brajerčík, Holman, Štoffa, Krištof S.) obsadili naši chlapci 2. miesto v skupine, bez postupu do finále.

Za reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria podujatia


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana