preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Dňa 25. 9. 2021 sa výber žiakov našej školy zúčastnil poznávacej exkurzie do Bachledovej doliny, kde sme navštívili Chodník korunami stromov.

Chodník sa nachádza na hrebeni Spišskej Magury, na hranici Pieninského a Tatranského národného parku. Na jeho najvyššie miesto nás vyviezla lanovka a tam nás vo výške 24 metrov čakala očarujúca prechádzka medzi korunami stromov. Trasa po ktorej sme sa prešli má dĺžku 1234 metrov a previedla nás druhovo pestrým lesom, kde sa nachádzalo veľa informačných tabúľ. Asi najväčším zážitkom bol nádherný výhľad na okolitú krajinu.

Viditeľnosť bola veľmi dobrá, bez problémov sme dovideli do Poľska.. Úplne si nás získal výhľad z panoramatickej terasy 32 metrov vysokej veže. Počasie nám prialo a určite to bol dobre strávený sobotňajší deň, kde sme rozvíjali čitateľskú a prírodovednú gramotnosť.

bachledova


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov