preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

V TOMTO ROČNÍKU PROGRAMU SECURITY GIRL (https://ajtyvit.sk/security-girl/) bolo do nadstavbovej časti vybraných 22 dievčat zo Slovenska - medzi nimi aj naše žiačky Olívia (1.B) a Katka (VIOA).

Prvý nadstavbový workshop sa uskutočnil v pondelok v Žiline (Banka Žilina). Dievčatá si vytvorili nové priateľstvá, spoznali sa a spoločne spolupracovali na rôznych aktivitách.

S lektorkou Zuzkou sa naučili nové komunikačné zručnosti - ako je Ja jazyk, nenásilná komunikácia, komunikácia v online prostredí. Spoločne pracovali na aktivite Mission Impossible, kde tvorili prezentácie na rôzne bezpečnostné témy.
Na konci pomocou klbka vyjadrili svoju spätnú väzbu a bolo veľmi príjemné počuť, že ich očakávania boli prevýšené a ako sa im prepájanie, aktivity a nové vedomosti páčili.
Čakajú ich ešte nadstavbové školenia a diskusia s IPčkom, na tému sociálnych sietí, aj práca s grafickým programom Canva a v neposlednom rade Nadstavbové školenie v ESETe.

Video z podujatia


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov