preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Žiačky tercie sa pod vedením Z. Dzurišinovej a I. Štefančínovej zapojili do 13. ročníka projektovej súťaže Asociácie učiteľov chémie v Rakúsku (VCO), ktorá je určená pre základné školy a nižšie ročníky 8 –ročných gymnázií v Nemecku, Maďarsku a na Slovensku.Témou tohto ročníka súťaže je „Chémia pre budúcnosť a udržateľný rozvoj.“ Medzi hlavné ciele projektu patrí podpora environmentálnej výchovy vo vyučovaní chémie predovšetkým prostredníctvom pokusov žiakov. Rakúska asociácia učiteľov podporila našu skolu pomôckami potrebnými pre projekt, ktoré nám včera (29. 1. 2015) odovzal osobne prezident VCO Dr. Ralf Becker v Bratislave na pôde Štátneho pedagogického ústavu.

Táto udalosť je zdokumentovaná na stránkach MInisterstva školstva, vedy, výskumu a športu SR (fotografia prevzatá z www.minedu.sk).

Tímu držme palce a o priebehu súťaže a projektových aktivitách vás budeme priebežne informovať na stránkach PK chémie.


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov