preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Raymanov medziročníkový volejbalový turnaj

Dňa 23. 4. 2015 sa na našej škole uskutočnil tradičný „Raymanov medziročníkový volejbalový turnaj", na ktorom si zmerali sily najlepší volejbalisti z jednotlivých ročníkov našej školy.

Po napínavých a bojovných výkonoch si tričká so športovým logom Gymnázia Jána Adama Raymana, o ktoré sa hralo, vybojoval výber 3. ročníka pred výberom 4. ročníka. Tretie miesto si vybojoval výber 1. ročníka, ktorý bol ocenený „cenou sympatie" za predvedený výkon. Na 4. mieste sa umiestnil výber 2. ročníka.

Skvelú a bojovnú atmosféru si môžete vychutnať, keď si pozriete fotografie.

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov