preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Dňa 21.3.2022 sa uskutočnilo Krajské kolo Olympiády z ruského jazyka. Našu školu reprezentovali 2 žiaci, ktorí sa umiestnili nasledovne:

Kategória B2 - Boris Kovalík (IV.B) - 1. miesto,

Kategóra B3 - Rostyslav Luchyk (II.B) - 1. miesto

Obaja postúpili do celoštátneho kola.

Blahoželáme a ďakujeme za reprerezntáciu školy. 

Zuzka Miškaňová z oktávy sa stala aj v tomto školskom roku  víťazkou CELOŠTÁTNEHO KOLA MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY v kategórii A. Umiestnila sa na delenom 9. - 11. mieste.

V dňoch 19.04 - 25.04. je pozvaná na celoštátne výberové sústredenie, kde zabojuje o miestenku v družstve SR na IMO.

Zuzke blahoželáme k umiestneniu a držíme päste na výberovom sústredení.

 

 

 

Dňa 16.2.2022 sa uskutočnilo Krajské kolo Olympiády z nemeckého jazyka. Našu školu reprezentovali 4 žiaci, ktorí sa umiestnili nasledovne:

Kategória 1B: Matej Hromják (kvarta) – 5. miesto

Kategória 2A: Katarína Radačovská (sexta) – 6. miesto

Kategória 2B: Volodymyr Korol (4.A) – 3. miesto

Kategória 2C (bilingválna): Kacvinský Lukáš (2.C) – 5. miesto

 

Všetkým GJAR-účastníkom v súťaži srdečne ďakujeme za reprezentáciu školy.

vyučujúce nemeckého jazyka

Dňa 18.3.2022 sa konala medzinárodná matematická súťaž NÁBOJ 2022 (súťaž prebiehala súčasne v 11 štátoch).

Našu školu reprezentovali žiaci v dvoch súťažných kategóriách (SENIORI, JUNIORI). Všetkým 35 žiakom ďakujeme, že sa zapojili do súťaže a blahoželáme k dosiahnutým úspechom.

 

Kategória SENIORI:

 

Zloženie tímu:

SENIORI SR

(spolu súťažilo 116 tímov)

SENIORI MEDZINÁRODNE

(spolu súťažilo 622 tímov)

Paulína Dujavová (IV.B)

Martin Fedorko (IV.A)

Matúš Klimko (VIII.OA)

Matej Korž (VIII.OA)

Dávid Brodňanský (VIII.OA)

24. miesto

208. miesto

Richard Miščík (VII.OA)

Tomáš Barica (VII.OA)

Matej Petz (VII.OA)

Karol Marinica (VII.OA)

Vít Orlický (VII.OA)

43. miesto

329. miesto

Timothy Ján Fecko (III.C)

Hugo Popovič (III.C)

Alexandra Kačmariková (III.A)

Lenka Poniková (III.A)

Ema Tuptová (III.A)

49. miesto

362. miesto

Dominik Pošefko (IV.A)

Vanda Matušíková (IV.A)

Martina Pramníková (IV.A)

Samuel Hudák (IV.A)

Matej Pramník (III.A)

57. miesto

395. miesto

Dominik Sabol (VIII.OA)

Martin Malik (VIII.OA)

Lukáš Soták (IV.B)

Tomáš Virba (IV.B)

Martin Baran (IV.B)

62. miesto

412. miesto

     
     
     

 

 

 

 

Kategória JUNIORI:

 

Zloženie tímu:

JUNIORI SR

(spolu súťažilo 149 tímov)

JUNIORI MEDZINÁRODNE

(spolu súťažilo 717 tímov)

Jakub Kovalík (VI.OA)

Patrik Sabol (VI.OA)

Tamara Kucháriková (VI.OA)

Daniel Kostura (VI.OA)

Dávid Ondrija (VI.OA)

25. miesto

164. miesto

Ján Brajerčík (II.C)

Lukáš Kacvinský (II.C)

Adam Prídavok (II.C)

Ján Namešpetra (II.C)

Martin Ondáš (II.C)

50. miesto

268. miesto

 

 

 

 

 

Dňa 26.1.2022 sa uskutočnilo okresné kolo matematickej olympiády, kategórie Z9. 

Zo 6 našich študentov, ktorí sa súťaže zúčastnili, uspeli a postúpili do krajského kola štyria:
- Ján Dávid Foľta - 2. miesto v okresnom kole, - Marek Ištok a Alex Kanderka - delené 4. - 6. miesto v okresnom kole, - Aneta Štefančínová - delené 10. - 14. miesto v okresnom kole. K dosiahnutým výsledkom blahoželáme a držíme palce v krajskom kole.

logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana